Image Image
Crypto Dans - Sanat Akademi ve Spor Kulübü | Bahçelievler / Ankara

Biz Kimiz ?

2004 yılında Crypto Style ismi ile Berkan KAYMAZ tarafından kurulan kurumumuz, faaliyet gösterdiği ilk günden günümüze geçen süreçte, yenilikçi, üretken, dalında öncü ve takip edilen olma özelliklerini asla kaybetmemiş bir kuruluştur. Dansı, bulundukları il ve ülke çapında gelişmesi için büyük çabalarda bulunmuş kurumumuz , her platformda yetiştirdiği örnek sporcu, dansçı, hakem ve antrenörleri ile de her zaman ön planda olup adından söz ettirmeyi başarmıştır. Özellikle Sosyal Latin Danslar(Salsa) branşında ülkenin en başarılı grupları arasında yer alan Crypto Dans Stüdyosu,

 

 

1998 yılında dansa başlayan 2004 yılında kurucumuz Berkan KAYMAZ tarafından kurumsallaşan kurumumuz, faaliyet gösterdiği ilk günden günümüze geçen süreçte, yenilikçi, üretken, dalında öncü ve takip edilen olma özelliklerini asla kaybetmemiş bir kuruluştur. Dansı, bulundukları il ve ülke çapında gelişmesi için büyük çabalarda bulunmuş kurumumuz , her platformda yetiştirdiği örnek sporcu, dansçı, hakem ve antrenörleri ile de her zaman ön planda olup adından söz ettirmeyi başarmıştır. Özellikle Sosyal Latin Danslar(Salsa) branşında ülkenin en başarılı grupları arasında yer alan Crypto Dans Stüdyosu, ülke içi ve dışında yıllardan bu yana sayısız başarıya imza atarak kaliteli çizgisinden asla ödün vermemiştir. Başarısını 2012-2013 SOSYAL LATİN DANSLAR SALSA KULÜPLER ARASI 2012-2013 Sezonu TÜRKİYE ŞAMPİYONU olarak tescillemiştir. Takip eden yıl ise örneğine az rastlanır bir başarı ile ülke genelindeki 140 dan fazla kulübü geride bırakarak bir kez daha ŞAMPİYON OLMUŞ ve 2013 -2014 Sezonunu da ŞAMPİYON olarak tamamlamıştır. Daha sonra ülke genelindeki hemen her yarışma ve organizasyonda da benzer başarıları ile ülkenin EN ÖNDE GELEN dans okullarından biri olmayı başarmıştır. Crypto Style Salsa Teknik ve Yarışmacı grubu lansmanı ile 2006 yılında Türkiye’nin ilk salsa teknik ve yarışmacı sınıfını kuran kurumumuz yetiştirdiği ve kürsüye çıkarmayı başardığı sayısız sporcusu sayesinde kulüplerini kurulduğu ilk sene Sosyal Latin Danslar branşında şampiyonluğa taşımıştır. Bu başarısı takip eden yıllarda da katlanarak artan Crypto Dans Stüdyosu ve ekibi, 2011 yılı itibarı ile yeni yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

2005 yılından itibaren katıldığı her yarışma ve organizasyonda üst sıralarda yer alan, şampiyonlar ve finalistler çıkaran, hazırladığı koreografiler ile ülkemizi yurt dışında da başarı ile temsil eden, Türkiye’nin en kalabalık ve uzun soluklu Salsa Dansı Yarışmacı ve Teknik Sınıfına sahip olan, bugüne kadar binlerce kişiyi dansla buluşturan ve buluşturmaya devam eden, kaliteli ve farklı çizgisini asla kaybetmeyen Crypto Dans Stüdyosu 2011 yılı itibarı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Dans Sporları Federasyonu'na bağlı bir spor kulübü olarakta tescil işlemlerini tamamlayarak yeni sezona başlamıştır.

Farklı iller ve şubelerde hizmet vermeye hazırlanan kurumumuz yıllardan bu yana birçok okul, üniversite, belediyeler ile de çalışmalar yapmıştır.

Crypto Dans Akademi Kurucusu Berkan KAYMAZ aynı zamanda ülkemizin tanıtımı, başkentin tanıtımı ve turizmine büyük katkı sunan ve her yıl onbinleri başkentte buluşturan; ANKARA INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL‘ inin de öncüsüdür. İlk 3 Uluslararası organizasyonu tek başına gerçekleştirme başarısını göstermiş ardından bu organizasyonu Ankara'ya ve Tüm Dans Okullarına armağan ederek organizasyonu diğer değerli dans okulları ile birlikte yapan bir kurum haline gelmiştir. Bu önemli organizasyon Türkiye çapında dans adına gerçekleştirilen en büyük birkaç organizasyondan biridir. 

Kurumumuz halen Sportif olarak sporcular yetiştirmekte, müsabakalara hazırlamakta, yurt içi ve dışındaki yarışma, festival vb organizasyonlara destek vererek ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Güvenle ve sımsıcak ortamında eğitimleri ise aralıksız devam etmektedir.

Dans adına bir şeyler yapmak isterseniz yolunuz Crypto Dans Stüdyosu ile mutlaka kesişecektir. Sevecen, özverili eğitmenleri, sıcak ve samimi atmosferi, birbirinden eğlenceli dersleri ve aktiviteleri ile stüdyomuz Ankara’da dansa farklı bir boyut getirerek sektöründeki liderlik vasıflarına yakışır adımlar atmaktadır. Gelin sizde çıktığımız bu yolda adımlarımıza ortak olun. Gelin;

Hayata Dansla, Dansa Bizimle Başlayın..