Tango

ARJANTIN TANGO CRYPTO DANS AKADEMİ'de !

HerPerşembe 19:00 'da 

ILK DERSINIZE DAVETLISINIZ (Hem de ÜCRETSİZ)!

Geniş ferah salonunda Tango öğrenmenin keyfine varacak,  keyifli ve yemyeşil bahçesinde dinlenecek sohbet edecek, yeni dostluklar kazanacaksınız. Profesyonel kadrosu ile Crypto Dans Akademi, Arjantin Tango' yu en hızlı ve pratik şekilde sizlerle buluşturuyor! Sadece desrler mi? elbette hayır! Sizler için düzenlediğimiz Tango Pratik saatlerimiz ile öğrendiklerini pekiştirecek, Tango Geceleri (Milongalar) ile yepyeni bir sosyal çevre elde edeceksiniz.

Hiç dans etmedim, yapabilir miyim?
Elimi kaldırsam kötü duruyor becerebilir miyim?
Eşim yok ne yapacağım?
Çok zaman ayırmam gerekir mi? Malum iş, güç, coluk cocuk...


vs vs...

Liste böyle uzar gider. Sizlerde artık kendinize zaman ayırın ve Hafta 1 gün 1saat ile yaşamınıza nasıl bir enerjinin katıldığına şahit olun. Hemde
İLK DERSLERİNİZ ÜCRETSİZ!

Eş bulmanıza gerek yok, sadece ilk adımı atacak enerjinizi toplayın, bizi arayın ve telefonunuzu bırakın. Ders başlayacağı gün ve saat telefonunuza gelsin. İşte bu kadar kolay. Gerisi bize ait. Eğlence Başlasın O zaman!

Hemen arayın ve bilgi alın, ÜCRETSİZ tanıtım derslerimize gelin ve kendiniz için birşey yapın. Boşa zaman harcamayın, Arjantin tango'nun keyfini Crypto Dans Akademi farkı ve kalitesi ile yaşayın. Daha fazla aramaya gerek yok, sizi dansa başlatmak için tüm ekip sizleri bekliyoruz.


TANITIM DERSLERİMİZE devatlisiniz.

Eşli katılım zorunlu DEĞİLDİR !


Hayata Dansla, Dansa Bizimle Başlayın....

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!