Tango

ARJANTIN TANGO CRYPTO DANS AKADEMİ'de !

Dans okulumuz TC Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Dans Sporları Federasyonu 'na bağlı olarak eğitimlerine devam etmekte, pandemi süresince Covid-19 (Korona Virüs) bulaşında maksimum hijyen ve sterilizasyon önlemleri almakta, bu sayede değerli öğrencilerimize en temiz çalışma ortamını sunmaktadır.

Saygı ile Duyrulur

MART AYI için CUMARTESİ 20:30  (Yeni Başlayacaklar İçin)

İlk Ders Ücretsiz Tanıtım Dersi (10 dk erken geliniz)

REZERVASYON ZORUNLUDUR! SON 5 KONTENJAN. Acele Edin !

Eşli Katılım ZORUNLU DEĞİLDİR! 

Geniş ferah salonunda Tango öğrenmenin keyfine varacak,  keyifli ve yemyeşil bahçesinde dinlenecek sohbet edecek, yeni dostluklar kazanacaksınız. Profesyonel kadrosu ile Crypto Dans Akademi, Arjantin Tango' yu en hızlı ve pratik şekilde sizlerle buluşturuyor! Sadece desrler mi? elbette hayır! Sizler için düzenlediğimiz Tango Pratik saatlerimiz ile öğrendiklerini pekiştirecek, Tango Geceleri (Milongalar) ile yepyeni bir sosyal çevre elde edeceksiniz.

Hiç dans etmedim, yapabilir miyim?
Elimi kaldırsam kötü duruyor becerebilir miyim?
Eşim yok ne yapacağım?
Çok zaman ayırmam gerekir mi? Malum iş, güç, coluk cocuk...


vs vs...

Liste böyle uzar gider. Sizlerde artık kendinize zaman ayırın ve Hafta 1 gün 1saat ile yaşamınıza nasıl bir enerjinin katıldığına şahit olun. Hemde
İLK DERSLERİNİZ ÜCRETSİZ!

Eş bulmanıza gerek yok, sadece ilk adımı atacak enerjinizi toplayın, bizi arayın ve telefonunuzu bırakın. Ders başlayacağı gün ve saat telefonunuza gelsin. İşte bu kadar kolay. Gerisi bize ait. Eğlence Başlasın O zaman!

Hemen arayın ve bilgi alın, ÜCRETSİZ tanıtım derslerimize gelin ve kendiniz için birşey yapın. Boşa zaman harcamayın, Arjantin tango'nun keyfini Crypto Dans Akademi farkı ve kalitesi ile yaşayın. Daha fazla aramaya gerek yok, sizi dansa başlatmak için tüm ekip sizleri bekliyoruz.


TANITIM DERSLERİMİZE devatlisiniz.

Eşli katılım zorunlu DEĞİLDİR !Hayata Dansla, Dansa Bizimle Başlayın....

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!