salsa kursuSALSA 'da YEPYENI BIR DUNYA !

SALSA TANITIM DERSİ (Mart Ayı) ; 9-16 MART CUMA 19:00 (KAÇIRMAYIN!)

SALSA TANITIM DERSİ (Nisan Ayı) ; 3-10 NİSAN SALI 19:00 (KAÇIRMAYIN!)

SALSA TANITIM DERSİ (Mayıs Ayı) ; 2-9 MAYIS ÇARŞAMBA 19:30 ( KAÇIRMAYIN !)

SALSA TEKNİK SINIF YENİ DÖNEM TANITIM DERSİ;  2- 9 MAYIS CARSAMBA 20:30 !

Biri SALSA'mı dedi?İşte o zaman doğru adrestesiniz ! Ana branşımız olan salsa dansı okulumuzda çok farklı bir eğitim anlayışı ve müfredat ile ilerlemektedir. 

Peki sizin amacınız sadece hoşça vakit geçirmek diğer yandan da dans öğrenmek mi?O zaman yine  doğru adrestesiniz.

İş hayatının yorucu temposu, okulda derslerin ağırlığı, yarucu spor aktivitelerinin kaybolan cazibesi, yeni bir enerji arayışı vs vs. Hepsini bir kenara bırakın ve TANITIM DERSLERİMİZE GELİN ! Eğlenmenin, beraber sosyal bir aktivite yapmanın keyfini profesyonel eğitmenlerimiz ile yaşayın.

Sizler için okulumuzda;Haftada 1 Gün Ders + 1 Gün Pratik Saati + 1 Gün Latin Gecesi  imkanlarını sunmaktayız.

''Ayrıca artık ders kaçırmakta önemli değil'';Vardiyalı çalışanlar, nöbet tutan sağlık personelleri vb. işlerde çalışıp ders kaçıranlar için de çözüm hazır! Sizden sonra başlayan alt seviye gruplarından telafi alabilir, derse 20 dk erken gelip telafi edebilir, veya ücretsiz pratik saatlerimizde telafi edebilirsiniz. Artık DERS KAÇIRMAK Crypto Dans Akademi ile PROBLEM DEĞİL !

Partnerli katılım zorunlu değildir ! Evet! Kesinlikle okulumuzda eşli danslar ve özellikle salsa branşında derslere girmek için partner gerekliliği yoktur. Merak etmeyiniz. Katılımcıların %80 i partnersiz gelmektedir. Eğitmenlerimiz derslerde sizleri uygun birileri ile çalıştırmakta, partnerleri sürekli sirküle ederek te aynı kişiyi ezberleme sorununu ortadan kaldırmaktadırlar.

PRATIK SAATLERİMİZ VE LATIN DANS GECELERİMİZ; 

Crypto Pratik Saati;Her PAZAR: 20:00 / 22:30 (CRYPTO DANS AKADEMİ'de) Giriş Ücretsiz

Friday Pure Latin Dans Gecesi ; Her Cuma 20:00 / 01:00 (Golden Boutique Hotel - Kavaklıdere) Giriş 15 TL 'İlk İçecek Dahil'

Ödemeler ve fiyatlandırma; Okulumuz kaliteden ödün vermeyen eğitim anlayışı ile size birden fazla ödeme seçeneği sunmaktadır. 1 Aylık , 3 Aylık ve 6 Aylık kayıtlar ile bizlerle birlikte dansa ilk adımı atmak için hemen arayın ve bilgi alın ! Dansa yeni başlamak istiyorsunuz ama hangisi ile başlayacağınıza karar veremediyseniz SALSA doğru tercih. 


Haydi artık kendiniz için bir adım atın;

Bahaneleri bir kenara bırakın;
Hayata Dansla Dansa Bizimle Başlayın...

DANS GECELERİMİZ !

Ankara 'nın en elit konuma sahip yerlerinden Kavaklıdere 'de Sheraton Oteli' nin hemen yanında Golden Butik Otel'de  HER CUMA 20:00 'den itibaren Ankara'lı dans severler buluşuyor ! İki Ayrı Salonda dans etmenin keyfini yaşıyor. Beraber güzel vakit geçiriyor, yeni anılar biriktiriyor ve öğrendiklerini pratik etme şansı buluyor. Sadece bu kadar mı? Her hafta şehir dışından davet edilen Türkiye' nin önde gelen performerlarının yaptığı muhteşem GÖSTERİLERİ izliyor, keyiflerine keyif katıyorlar. Sizlerde her Cuma bizimle birlikte eğlenmek için dans gecemize davetlisiniz. Bekliyoruz.

Yer: Golden Butik Otel Kavaklıdere ( Boğaz Sok. No:18 Kavaklıdere)

Saat: 20:00 / 01:30

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!