SALSA 'da YEPYENI BIR DUNYA !

Dans okulumuz TC Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Dans Sporları Federasyonu 'na bağlı olarak eğitimlerine devam etmekte, pandemi süresince Covid-19 (Korona Virüs) bulaşında maksimum hijyen ve sterilizasyon önlemleri almakta, bu sayede değerli öğrencilerimize en temiz çalışma ortamını sunmaktadır.

Saygı ile Duyrulur

* SALSA SOSYAL KASIM AYI ÜCRETSİZ TANITIM DERSİ ; 10-17-24 KASIM CARSAMBA 19:00  (Yeni Başlayacaklar İçin) SON 5 KONTENJAN !

* SALSA TEKNİK SINIF YENİ DÖNEM ÜCRETSİZ TANITIM DERSİ;  Salı 20:00  (Min 3-4 Ay Eğitim Almış Olanlar İçin)

* Devam Eden Gruplarımız ve Teknik Sınıflarımız İçin Bilgi Alınız!

  

Biri SALSA'mı dedi?İşte o zaman doğru adrestesiniz ! Ana branşımız olan salsa dansı okulumuzda çok farklı bir eğitim anlayışı ve müfredat ile ilerlemektedir. 

Peki sizin amacınız sadece hoşça vakit geçirmek diğer yandan da dans öğrenmek mi? O zaman yine  doğru adrestesiniz.

İş hayatının yorucu temposu, okulda derslerin ağırlığı, yarucu spor aktivitelerinin kaybolan cazibesi, yeni bir enerji arayışı vs vs. Hepsini bir kenara bırakın ve TANITIM DERSLERİMİZE GELİN ! Eğlenmenin, beraber sosyal bir aktivite yapmanın keyfini profesyonel eğitmenlerimiz ile yaşayın.

Sizler için okulumuzda;Haftada 1 Gün Ders + 1 Gün Pratik Saati + 1 Gün Latin Gecesi  imkanlarını sunmaktayız.

''Ayrıca artık ders kaçırmakta önemli değil'';Vardiyalı çalışanlar, nöbet tutan sağlık personelleri vb. işlerde çalışıp ders kaçıranlar için de çözüm hazır! Sizden sonra başlayan alt seviye gruplarından telafi alabilir, derse 20 dk erken gelip telafi edebilir, veya ücretsiz pratik saatlerimizde telafi edebilirsiniz. Artık DERS KAÇIRMAK Crypto Dans Akademi ile PROBLEM DEĞİL !

Partnerli katılım zorunlu değildir ! Evet! Kesinlikle okulumuzda eşli danslar ve özellikle salsa branşında derslere girmek için partner gerekliliği yoktur. Merak etmeyiniz. Katılımcıların %80 i partnersiz gelmektedir. Eğitmenlerimiz derslerde sizleri uygun birileri ile çalıştırmakta, partnerleri sürekli sirküle ederek te aynı kişiyi ezberleme sorununu ortadan kaldırmaktadırlar.

PRATIK SAATLERİMİZ VE LATIN DANS GECELERİMİZ; 

Crypto Pratik Saati; HER CUMARTESİ (CRYPTO DANS AKADEMİ'de) Giriş 3 Aylık veya Daha Fazla Kayıt Yaptıran Öğrencilerimize ÜCRETSİZ! 

Crypto Latin Gecesi Her Cuma Rasa Brasserie Kızılay Selanik -2 No:74 'de !

Ödemeler ve fiyatlandırma; Okulumuz kaliteden ödün vermeyen eğitim anlayışı ile size birden fazla ödeme seçeneği sunmaktadır. 1 Aylık , 3 Aylık ve 6 Aylık kayıtlar ile bizlerle birlikte dansa ilk adımı atmak için hemen arayın ve bilgi alın ! Dansa yeni başlamak istiyorsunuz ama hangisi ile başlayacağınıza karar veremediyseniz SALSA doğru tercih. 


Haydi artık kendiniz için bir adım atın;

Bahaneleri bir kenara bırakın;
Hayata Dansla Dansa Bizimle Başlayın...

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!