Kursu
SALSA'nın ANKARA'daki TESCİLLİ ŞAMPİYON ADRESİ
CRYPTO DANS SALSA 'da EN DOĞRU TERCİH !
ÜCRETSİZ SALSA TANITIM DERSİ ; (Yeni Başlayacaklar İçin)
 26 EYLUL SALI 20:00
ÜCRETSİZ SALSA TEKNİK SINIF TANITIM DERSİ; (6 Ay Eğitim Almış Olanlar İçin)
27 EYLUL CARSAMBA 19:30
SALSA BACHATA ORTA SEVİYE Social Night Class KAMPI (8 Hafta) 
29 EYLUL CUMA 20:00

Biri SALSA'mı dedi?
İşte o zaman en doğru adrestesiniz! Ana branşımız olan salsa dansı okulumuzda çok farklı bir eğitim anlayışı ve müfredat ile ilerlemektedir. Okulumuz ana branşı olan SALSA da Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından her sene yapılan ve TÜM TÜRKİYE genelinde 100 den fazla spor kulübünün katıldığı SALSA LİGİ'nde 2 Yıl ÜST ÜSTE ŞAMPİYON OLMUŞ TEK OKULDUR.! (Diğer başarılarımız için hakkımızda sayfamızı ziyaret ediniz) Ayrıca okulumuz tüm Türkiye geneline sayısız eğitmen ve dansçı yetiştirmiş ve yetiştirmeye devam etmektedir.
Peki sizin amacınız sadece hoşça vakit geçirmek diğer yandan da dans öğrenmek mi?
O zaman yine en doğru adrestesiniz. İş hayatının yorucu temposu, okulda derslerin ağırlığı, yarucu spor aktivitelerinin kaybolan cazibesi, yeni bir enerji arayışı vs vs. 
Hepsini bir kenara bırakın ve ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE GELİN ! Eğlenmenin, beraber sosyal bir aktivite yapmanın keyfini profesyonel eğitmenlerimiz ile yaşayın. Sizler için okulumuzda;
Haftada 1 Gün Ders + 1 Gün Pratik Saati + 1 Gün Latin Gecesi  imkanlarını sunmaktayız.
''Ayrıca artık ders kaçırmakta önemli değil'';
Vardiyalı çalışanlar, nöbet tutan sağlık personelleri vb. işlerde çalışıp ders kaçıranlar için de çözüm hazır! Sizden sonra başlayan alt seviye gruplarından telafi alabilir, derse 20 dk erken gelip telafi edebilir, veya ücretsiz pratik saatlerimizde telafi edebilirsiniz. Artık DERS KAÇIRMAK Crypto Dans Akademi ile PROBLEM DEĞİL !
Partnerli katılım zorunlu değildir !
Evet! Kesinlikle okulumuzda eşli danslar ve özellikle salsa branşında derslere girmek için partner gerekliliği yoktur. Merak etmeyiniz. Katılımcıların %80 i partnersiz gelmektedir. Eğitmenlerimiz derslerde sizleri uygun birileri ile çalıştırmakta, partnerleri sürekli sirküle ederek te aynı kişiyi ezberleme sorununu ortadan kaldırmaktadırlar.
Latin Gecemiz ve Pratik Saatlerimiz;
20-21 EKIMDE ANKARA' da Muhteşem Bir Organizasyona İMZA ATIYORUZ!
PURE MAMBO WEEKEND 2017
Ankara RAYMAR OTELDE sizlerle. 
Sabaha kadar partiler gösteriler workshoplarla dopdolu bir hafta sonu sizi bekliyor. Hemen BİLETİNİZİ ALIN !
Detaylı Bilgi; 0530 416 05 95
Crypto Pratik Saati;
Her Cumartesi: 20:00 / 22:30 (CRYPTO DANS AKADEMİ'de)
Neden Okulumuz Salsa Branşında Bölgemizdeki En Başarılı Okuldur?

Eğitmenlerimizin tamamı TDSF Belgeli Profesyonel Antrenörlerdir ve eğlenirken kaliteli bilgiyi aktarma vizyonuna sahiptirler. Diğer yandan okulumuz salsa branşında son derece aktiftir. ANKARA ULUSLARARASI SALSA KONGRESİ okulumuzun kurucusu Berkan Kaymaz tarafından her yıl organize edilmektedir. Okulumuz Salsa branşında üniversiteler, özel okullar, , devlet kurumları ile sürekli çalışmaktadır. Salsa branşı ana eğitnmenlerimiz Berkan KAYMAZ ve Gülden MELEK Türkiye'de Salsa denince ilk akla gelen eğitmenlerdendir. Halen performanslarına ve eğitimlerine yurt içinde ve dışında başarı ile sergileyen eğitmenlerimiz sizler gibi yeni başlayacak olan birçok kişiye de dansı sevdirmeye devam etmektedirler. Kurucumuz Berkan KAYMAZ TDSF Salsa Teknık Kurul Başkanlığı görevini başarı ile 4 yıla yakın bir zaman yürütmüş aynı zamanda halen TDSF Salsa ve Sosyal Latin danslar Dış İlişkiler Kurulu Başkanlığı'nı da başarı ile sürdürmektedir. Diğer yandan Salsa müsabakalrının en başarılı , tecrübeli ve güvenilir hakemleri arasındadır.
Ödemeler ve fiyatlandırma;
Okulumuz kaliteden ödün vermeyen eğitim anlayışı ile size birden fazla ödeme seçeneği sunmaktadır. 1 Aylık , 3 Aylık ve 6 Aylık kayıtlar ile bizlerle birlikte dansa ilk adımı atmak için hemen arayın ve bilgi alın ! 
Dansa yeni başlamak istiyorsunuz ama hangisi ile başlayacağınıza karar veremediyseniz SALSA doğru tercih. 

Haydi artık kendiniz için bir adım atın; Bahaneleri bir kenara bırakın;

Hayata Dansla Dansa Bizimle Başlayın...
CRYPTO' da SALSA LADIES STYLING DERSLERİ 

GOLDEN ANGEL ; Gulden Melek eşliğinde yeni dönem LADIES STYLING dersleri Crypto Dans Akademi de başlıyor !

Ülkemizin yetiştirdiği en önemli bayan Salsa Dansçılarından, aynı zamanda yurt dışında da performansını sergileyen bu sayede aldığı beğeniler sonucunda kendisine Altın Melek anlamına gelen 'GOLDEN ANGEL' lakabı takılan Gülden Melek eğitmenliğinde salsa dansınıza ve stylinginize yepyeni bir boyut kazandırmak artık çok kolay.

*******************************************************************

ÖZEL DERS ALMAK İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN veya TEKNİK SINIFLARIMIZA BAŞVURUN !

*******************************************************************

Gülden Melek farkı ve kalitesi ile Ladies Styling dersleri sadece Crypto Dans Akademi de ! Haydi bayanlar;

Dansınız bedeninizle ışıldasın !

Davetlisiniz.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!