Oryantal
ORYANTAL EĞİTİMİ CRYPTO DANS'ta !

Dans okulumuz TC Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Dans Sporları Federasyonu 'na bağlı olarak eğitimlerine devam etmekte, pandemi süresince Covid-19 (Korona Virüs) bulaşında maksimum hijyen ve sterilizasyon önlemleri almakta, bu sayede değerli öğrencilerimize en temiz çalışma ortamını sunmaktadır.

Saygı ile Duyrulur

Neden mi? sosyal ve eğlence amaçlı derslerin yanında okulumuz profesyonel olarak sahne alan kişilere özel oryantal koreografi paketleri imkanı da sunmaktadır. 

Yoksa siz sadece eğlenmek arkadaşlarınız ile zaman geçirmek mi istiyorsunuz, hem biraz kalori yakmak hem de Oryantal dansını öğrenmek mi istiyorsunuz. Cevabınız evet ise en doğru adrestesiniz. 

ANKARA'da SADECE Crypto Dans'ta! DUYDUNUZ MU?

(Modern) BELLY DANCE!

Yeni ve modern figürlerle Oryantal dansının muhteşem harmanı! Çok Eğlencek ve Sayısız Yeni Şey Öğreneceksiniz. Sinem Hoca Eşliğinde Başlıyoruz !

Yeni Modern Belly Dance Sınıfımız;

26 Mart Cumartesi 18:30 ! ( İlk Ders Ücretsiz )

 Ön Kayıtları Devam Ediyor; Rezervasyon Zorunlu , Kontenjan Sınırlıdır. 


* ister profesyonel olun,
* İster kendinize koreografi yaptırmak isteyin,
* İster sahne alıyor olun,
* İsterseniz sadece öğrenmek ve eğlenmek için gelin


Oryantal eğitimi için doğru adrestesiniz.
Hemen arayın ve bilgi alın, Gençlik Spor Bakanlığı ve Türkiye Dans Sporları Federasyonuna kayıtlı okulumuz ile oryantal e başlayın. Sadece sallanmak yerine teknik olarak en doğru bilgiue en kısa yoldan ulaşın.

Sadece kalça sallamak mı? Bir daha düşünün! Doğru eğitim ve profesyonel yaklaşım ile her kur değişiminde kendinizdeki gelişime inanamayacaksınız. Hemen tanıtım dersleri için bilgi alınız. Unutmayın ;  içinizdeki dans etme isteği ve aşkını yanlış adımlarla köreltmeyin. Gelin size dans ederek mutlu olmanın yolunu gösterelim;

Hayata Dansla, Dansa Bizimle Başlayın !

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!