Hip-Hop

ANKARA' nın EN BAŞARILI HIP HOP- TWERK- HIGH HEELS GRUBU DERSLERİ BAŞLIYOR !

Kendi Dalında Tescilli TDSF Kulüplerarası ŞAMPİYONU CRYPTO DANS AKDEMI'de Hıp Hop eğitimi almak için Hemen arayın ve bilgi alın. Hafta içi ve sonu gruplarımız ile sizleri hayal ettiğiniz B-Boy ve B-Girl haline getirelim. Bu sayede fark edilin ve dansınızla övgü toplayın. 

Sadece Hip Hop mu ? 

TWERK 

HIGH HEELS

eğitimlerini de Ankara'da SADECE CRYPTO DANS AKADEMI'de bulabilirsiniz. Bu çok Özel derslerde tanıtım dersi yoktur. Başlangıç zamanları aşağıda belirtilmiştir. Bu özel gruplar unutmayın sadece Crypto Dans Akademi'de !

Sadece bu kadar mı elbette hayır; Okulumuz tarafından düzenlenen yıl sonu etkinlikleri ve aynı zamanda Türkiye'nin en öenmli dans organizasyonlarından ANKARA ULUSLARARASI DANS FESTIVALI'nde gösteri yapma şansını yakalayın.

Daha ne bekliyorsunuz? Boşa zaman harcamayın ve en kısa etkili yoldan Hip Hop Öğrenin.

Hemen arayın ve başlangıç seviye ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE katılın ! Herkes dans edebilir, önemli olan istemek ve doğru eğitmenler eşliğinde profesyonel bir çatı altında bulunmaktır. Sizlerde Türkiye Şampiyonu Crypto Dans Akademi ve dalında en profesyonel eğitmenler ile çalışma şansını yakalayın. Unutmayın ; boşa zaman ve para harcamayın, içinizdeki dans etme isteği ve aşkını yanlış adımlarla köreltmeyin. Gelin size dans ederek mutlu olmanın yolunu gösterelim;

* YENİ HIP HOP UCRETSİZ TANITIM DERSİ;

7 EKIM CUMARTESI 16:30

* YENİ TWERK DERSİ Başlangıç Seviye (Tanıtım Dersi Yoktur)

4 KASIM CUMARTESI 15:00 

* YENİ HIGH HEELS Başlangıç Seviye Dersi (Tanıtım Dersi Yoktur)

30 EYLUL CUMARTESİ 14:00

 

Hayata Dansla, Dansa Bizimle Başlayın

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!