BAŞARILARIMIZIN BIRKAÇI;

Siz göz atarken onlarca yeni satır eklenmiş olacak…

 2012-2013 TDSF KULÜPLERARASI SALSA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. LİĞİ (Sezon Şampiyonluğu)
 2013-2014 TDSF KULÜPLERARASI SALSA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.LİĞİ (Birkez Daha Sezon Şampiyonluğu!)
 2011-2012 TDSF KULÜPLERARASI SALSA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 2.LİĞİ (Sezon İkinciliği )

 2005 – MURPHY S SALSA CUP 3 ANKARA SALSA ŞAMPİYONASI **1. LİĞİ** – MAYIS 2005 ANKARA HİLTON MURPHY S DANCE BAR
 2006 – 2.İZMİR OPEN SALSA KUPASI TDSF PROFESYONEL KATEGORİ TÜRKİYE **1. LİĞİ** – 2006 ALSANCAK İZMİR
 2007 – TDSF OPTİMUM OPEN TÜRKİYE SHOW SALSA ŞAMPİYONASI **1.LİĞİ** – 2007 ANKARA OPTİMUM ERYAMAN
 2005 – MALTEPE ÜNİVERSİTESİ OPEN ÜNİVERSİTELER ARASI SALSA ŞAMPİYONASI **1.LİĞİ** – MAYIS 2005 MALTEPE EGİTİM KURUMLARI – İSTANBUL
 2008 – GSGM TDSF ANKARA İL KUPASI ‘A’ KLASMAN **1.LİĞİ** – KASIM 2008 ALTINDAĞ SPOR SALONU ANKARA
 2006 – TDSF 1ST INTENATIONAL ANTALYA DANS FESTİVALİ KLASMAN ŞAMPİYONASI ‘A’ KLASMAN **TOP TEN** – 2007 ANTALYA
 2005 – MALTEPE UNIVERSITESI STUDYOLAR ARASI SALSA ŞAMPİYONASI **1 . LİĞİ** – MAYIS 2005 MALTEPE EĞİTİM KURUMLARI İSTANBUL
 2006 – MURPHY OPEN SALSA CONTEST TR COUPLE DIVISION **1 .LİĞİ** – MURPHY S DANCE BAR HİLTON SA ANKARA
 2005 – MURPHY S SALSA CUP III TURKIYE FINALLERİ **2.LİĞİ** – KALAMIŞ MURPHY S DANCE BAR İSTANBUL
 2006 – IDO NATIONAL SALSA CUP TURKEY WORLD CHAMPIONSHIP SEEFELD TURKIYE ELEMESI OPEN **3 . LÜĞÜ** – ALSANCAK İZMİR
 2007 – LATINO BODRUM DANS FESTIVALI SALSA YARISMASI PROFESYONEL KATEGORI **2.LÜGÜ** – BODRUM
 2005 – II.SALSA CUMHURİYET KUPASI PROFESYONEL KATEGORİ TÜRKİYE **3.LÜĞÜ** – KASIM 2005 MASLAK REFRESH İSTANBUL
 2006 – BURSA SALSA KUPASI PROFESYONEL KATEGORI TURKIYE **3.LÜĞÜ** – 2007 BURSA
 2004 – 1ST DIVALI DANCE OPEN SALSA YARISMASI ANKARA **1.LİĞİ** – 2004 ANKARA
 2007 – MURPHY S SALSA CUP 5 2007 PROFESYONEL KATEGORI TURKIYE **3.LÜĞÜ** – 2007 KALAMIS MURPHY S İSTANBUL
 2006 – 3. SALSA CUMHURİYET KUPASI 2006 PROFESYONEL KATEGORİ **5.LİĞİ – 2006 MASLAK REFRESH İSTANBUL
 
 TDSF 2011 Kulüplerarası Salsa Şampiyonası 1.Etap İstanbul A Klasman 3.Lüğü***Gülden Melek BASAN-Mesut TOSUN***
 TDSF 2010 Federasyon Kupası Türkiye Şampiyonası A Klasman 1.Liği***Gülden Melek BASAN – Hakan AYGÜN***
 TDSF 2009 Türkiye Kulüplerarası Salsa Şampiyonası 2009-Ankara***1.Liği ***
 TDSF Murphy s Salsa Cup Open 2009 Türkiye  1. liği***Hakan Aygün-Yasemin Güler***
 TDSF 2008 İç Anadolu Bölge Yarışması C Klasman 1. Liği***İrem Selçuk- Gözdem Dural ***
 TDSF 2008 İç Anadolu Bölge Yarışması B Klasman 1.Liği***Kaya Yaşar – Demet Yaşar***
  TDSF 2008 Kuluplerarası Salsa Şampiyonası C Klasman 1.Liği***Hakan Aygün – Yasemin Güler***
 TDSF 2008 Türkiye Salsa Şampiyonası C Klasman  1.Liği***Hakan Aygün – Yasemin Güler***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman  1.Liği***Simge Sarıgül – Murat Özcan***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası B Klasman 1.Liği***Hakan Aygün – Yasemin Güler***
 TDSF 2008 İç Anadolu Bölge Yarışması C Klasman 2.Liği***Hakan Aygün – Yasemin Güler***
 TDSF 2008 GSGM Ankara Salsa Kupası C Klasman 2.Liği***Gözdem Dural – İrem Selçuk***
 TDSF 2008 GSGM Ankara Salsa Kupası B Klasman 2.Liği***Altuğ Güler – Duru İpek Kunt***
 TDSF 2009 Türkiye Kulüplerarası Salsa Şampiyonası Antalya A Klasman 3.lüğü ***Hakan Aygün – Yasemin Güler***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması A Klasman 3.lüğü (Milli Takım)***Hakan Aygün – Yasemin Güler***
 TDSF 2008 İç Anadolu Bölge Yarışması C Klasman 3.Lüğü***Serdar Kök – Berna Karanlık***
 TDSF 2008 Türkiye Kuluplerarası Salsa Şampiyonası C Klasman 3.Lüğü*** İrem Selçuk – Gözdem Dural***
 TDSF 2008 GSGM Ankara Salsa Kupası C Klasman 3.Lüğü***Hale Yıldız – Sarper Saygı***
 TDSF 2009 Türkiye Kulüplerarası Salsa Şampiyonası Antalya A Klasman 4.lüğü(Milli Takım)***İsa Semiz – Gülden Melek Basan***
 TDSF 2008 İç Anadolu Bölge Yarışması C Klasman 4.Lüğü***Bora Kocaman – Simge Sarıgül***
 TDSF 2011 Kulüplerarası Salsa Yarışması 1.Etap İstanbul B Klasman 4.Lüğü***Duygu Karaduman – Emre Evirgen***
 TDSF Murphy s Salsa Cup Open 2009 Türkiye 4. lüğü ***Seçil Şenol – Serkan Naneci***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 4.Lüğü*** İrem Ertan – Halil Yıldız***
 TDSF 2011 Kulüplerarası Salsa Yarışması 1.Etap İstanbul C Klasman 4.lüğü***Alican Koyulhisar – Ayşegül Çetin***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 5.Liği***Serkan Naneci – Seçil Şenol***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 6.Lığı***Ahmet Beyazıt – Bilge Kocayiğit***
 TDSF 2011 Kulüplerarası Salsa Yarışması 1.Etap İstanbul C Klasman 6.Lığı ***Beyza Özcan – Utku Yılmaz***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 7.Liği***Veli Öztürk – Gülden Basan***
 TDSF 2011 Kulüplerarası Salsa Yarışması 1.Etap İstanbul A Klasman 7.Liği *** Simge Sarıgül – Hakan Hafızoğlu***
 TDSF Murphy s Salsa Cup Open 2009 Türkiye 7.liği ***Hasan Havuz – Gülden Basan***
 TDSF 2009 Türkiye Kulüplerarası Salsa Şampiyonası Antalya C Klasman 7 liği***Elanur Uzunosmanoğlu – Mesun Tosun***
 TDSF 2011 Kulüplerarası Salsa Yarışması 1.Etap İstanbul B Klasman 8.liği ***Burcu Üçkan – Ömer Kurtyılmaz***
 TDSF 2011 Kulüplerarası Salsa Yarışması 1.Etap İstanbul D Klasman 8.Liği *** Sevgi Tan – Burak Karabulut***
 TDSF 2011 Kulüplerarası Salsa Yarışması 1.Etap İstanbul D Klasman 9.luğu *** Önder Bozdemir – Gökçe Uslu***
 TDSF 2009 Türkiye Kulüplerarası Salsa Şampiyonası Antalya C Klasman 8.liği ***Alican Koyulhisar – Mine Pekin***
 TDSF 2009 Türkiye Kulüplerarası Salsa Şampiyonası Antalya A Klasman 6.lığı(Milli Takım)***Bora Kocaman – Burcu Ückan***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 8 .Liği***Ahmet Köksal – Burcu Üçkan***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması A Klasman 8.liği*** Sarper Saygı – Ezgi Baloğlu***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 9.Luğu***Hasan Havuz – Seçil Günday***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması A Klasman 9.luğu***Seçil Senol – Serkan Naneci***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması A Klasman 10.luğu***İrem Selcuk – Gözdem Dural Selcuk***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması A klasman 14.liği***İsa Semiz – Gülden Melek Basan***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması A Klasman 17.liği***Simge Sarıgül – Murat Özcan***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması A klasman 22.liği***Engürcan Güler – Gözde Bayram***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması A klasman 23lugu***Bengü Satış – Emre Evirgen***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması A Klasman 24luğu***Hakan Hafizoğlu – Fulya Bülbül
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması B klasman 8.liği*** Abdurrahman Kara – Milisa Dila Bahadırlı***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 10 .Luğu*** Hakan Hafızoglu – Fulya Benli***
 TDSF 2007 İstanbul Salsa Cumhuriyet Kupası  A  Klasman 10.lugu***Hakan Çelik – Binnur Şimşek***
 TDSF 2007 Türkiye Salsa Şampiyonası  A  Klasman 11.liği***Hakan Çelik – Binnur Şimşek***
 TDSF 2007 Türkiye Kluplerarası Salsa Şampiyonası  A  Klasman 6.lığı***Hakan Çelik – Binnur Şimşek***
 TDSF Optimum Türkiye Show Salsa Yarışması Open 7.liği***Demet Yaşar – Kaya Yaşar
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 11. liği***Günsu Gökhan – Emre ***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 12.liği***Deniz Kader Ergün – Batuhan Terzi***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 13.lüğü***Asil Mesta – Cansu Mesta***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 14.lüğü***Beyza Bumin – Mehmet Özcan***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 15.liği***Müge Karabulut – Bora Karabulut***
 TDSF GSGM 2008 Ankara Salsa Kupası C Klasman 16.lığı***Fatih Ok – Seda Kıvırcık***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması C klasman 2.liği ***Başak – Savur – İsmail Özdaş***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması C klasman 4.lüğü***Alican Koyulhisar – Mine Pekin***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması C Klasman 7.liği ***Atilla Solmaz – Melike Aydogan***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması C klasman 9.luğu ***Cihan Kocatepe – Aycan Yılmaz***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması C klasman 14.lüğü***savaş Güneş – Tuğce Agca***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması C klasman 15.liği***Gizem Kırlıkova – Serhat tosun***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması C klasman 21.liği ***hakan keskin – Meryem Salar***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması B klasman 10 .luğu***Günsu Gökhan – Kerem Kaşkaloğlu***
 TDSF 2009 İzmir Klasman Belirleme Yarışması C klasman  22.liği ***Barış tokcuoglu – Aysegul demir***
 

Çalıştığı Grupların Başarıları (Bireysel ve Grup)


 2004 Murphy s Salsa Cup Ankara Sampıyonası 1.liği – Ankara Murphys
 2004 Murphy s Salsa Cup Turkıye fınallerı 2. liği – Kalamış Murphy s İstanbul
 2. Salsa Cumhuriyet Kupası Yarı prof. 5.liği – İstanbul
 3.Salsa Cumhuriyet Kupası Profesyonel Kategori 1.liği – refresh – İstanbul
 2006 Turkıye Salsa Kupası Profesyonel Kategori 1.liği refresh – İstanbul
 2006 Turkıye Salsa Kupası Show Salsa Grup 3.lüğü  refresh – İstanbul
 3. Dans evi Open Salsa Cup Profesyonel 1.liği Bursa
 2007 İzmir Salsa Kupası Open Türkiye 2.liği – Alsancak – İzmir
 2006 Turkıye Salsa Kupası Profesyonel Kategori 4.lüğü refresh – İstanbul
 2007 Murphy s Salsa Cup Ankara 1. liği – Murphys Ankara
 2007 Murphy s Salsa Cup Turkiye 1.liği – Kalamış – İstanbul

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!