Bale
BALE ile DANSA EN DOĞRU ADIMI ATIN !
Yetişkin Bale veya Cocuk Grupları;
14 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile Crypto Dans Akademi yanınızda. Eylul de başlayan bale eğitimlerimiz bir sezon boyunca( Haziran 'a kadar) devam etmekte ve hafta sonları seansları ile düzenlenmektedir. 
GRUPLARIMIZ;
PAZAR GRUPLARIMIZ;
3,5 -5 YAŞ PAZAR 13:00 - 14:00 arası,
5-7 YAŞ PAZAR 11:00 - 12:00 arası,
8-12 YAŞ PAZAR 12:00 -13:00 arası,
CUMARTESİ GRUPLARIMIZ;
11:00 - 12:00 arası 3-5 Yaş
12:00 - 13:00 arası 5-7 Yaş
Yeni Gruplar Eklenmekedir.

Cocuklar için dans eğitimi, onların kişisel gelişimlerine, toplum içinde kendilerini ifade etmelerine, özgüvenlerine, el kol ve kas koordinasyonlarına esnekliklerine ve sayılamayacak kadar daha cok birçok gelişmeye açık özelliklerine büyük faydalar sağlamaktadır. Sizlerde çocuklarınıza dans eğitimi aldırarak onların gelişimlerine büyük katkı sağlayabilirsiniz. Elbette bunu Crypto Dans Akademi ve profesyonel eğitmen kadrosu ile yapmak en doğru başlangıç olacaktır.
Hemen arayın ve başlangıç seviye ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE katılın !

Herkes dans edebilir, önemli olan istemek ve doğru eğitmenler eşliğinde profesyonel bir çatı altında bulunmaktır. Sizlerde Türkiye Şampiyonu Crypto Dans Akademi ve dalında en profesyonel eğitmenler ile çalışma şansını yakalayın.

Unutmayın ; boşa zaman ve para harcamayın, Miniklerimizin içinizdeki dans etme isteği ve aşkını yanlış adımlarla köreltmeyin.

Değerli Veliler;

Öncelikle Türkiye Dans Sporları Federasyonu -  Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Crypto Dans Akademi ve Spor Kulübü’ne hoş geldiniz. 15 Yıllık bilgi ve tecrübe ile her yaştan herkesi dansla buluşturmaya devam ediyoruz. Halen okulumuzda; Minik Dansçılarımıza ;Salsa ve sosyal Latin dansları, Bale grupları, Jazz Dans, Modern Dans, Funk Dance, Hip Hop, Teknik ve Gösteri Sınıfları, Cha Cha, Samba, Rumba, Jive , Paso Doble, Viyana Valsi dersleri verilmektedir. 

Okulumuz dalında kendini kanıtlamış, akademik değere sahip eğitmenlerle çalışmaktadır. Bu sayede çocukların dans isteklerini asla köreltmemiş kat ve kat arttırmıştır. Minik dansçılarımıza ve dansçı adaylarımıza okulumuzda birçok seçenek sunulmaktadır.

Yaş Grupları ve Eğitim İçerikleri;

 3-5 Yaş grupları için; Çocuk Balesi (Temel Bale Tekniklerinin Oyunlar ve Eğitici Sekanslar ile minikleri sıkmadan dans isteklerini ve bilgilerini arttırmaya yönelik) , Temel Ritim Eğitimi( Latin dansları veya klasik danslarda kullanılan temel müzik aletleri ile müzik kulaklarını ve ritim duygularını oyunlar ile arttırmaya yönelik eğitimlerdir.)

5-7 Yaş grupları için; Temel Bale, Modern Dans, Hip Hop ve Latin dansları eğitimleri verilmektedir.

 8-12 Yaş grupları için; Bale; Modern Dans, Hip Hop, Latin Dansları (Sosyal Latin veya Dans Sporu), Jazz Dans (Funk-pop-street) eğitimleri verilmektedir.

12 Yaş ve üzeri gruplarımız için çocukların altyapısına bakılarak en doğru yönlendirme yapılmaktadır.

Bazı durumlarda (çocukların fiziksel yeterlilikleri vb.) yaş grupları arasında transferler veya aynı grupta ders alma gibi durumlar olabilmektedir. Detaylı bilgi eğitmenler tarafından sizlere verilir.

Sportif Olarak Dans;

Okulumuz dalında 2 yıl üst üste TDSF Türkiye Kulüplerarası ŞAMPİYONLUĞU’nu kazanmış Ankara’daki TEK OKULDUR! Aynı şekilde miniklerimiz arasından yetenekli ve istekli olan çocuklarımıza TDSF Sporcu lisansı çıkartılmakta ve Dansı spor olarak hayatlarına katmanın keyfi ve güzelliği yaşatılmaktadır. Lisans çıkarma sonrasında dilerse sporcularımız ulusal veya uluslar arası müsabakalara hazırlanmaktadır.

Calışma Gün ve Saatleri;

Okulumuzda çocuk grupları;

Cumartesi ve Pazar günleri sabah saatlerinde yapılmaktadır. Saat 11:00 da başlayan seanslarımız ile yaş gruplarına göre dersler devam etmektedir. Gruplar tanıtım dersini takip eden 1 hafta içinde ayarlanır ve KAYITLI ÖĞRENCİLERİMİZE bilgi verilir.

 Yıl Sonu Gösterimiz ve Diğer Etkinlikler

Her yıl okullar kapandıktan 1 hafta kadar sonra Crypto Dans Akademi YILSONU GÖSTERİSİNİ düzenlemekteyiz. Bu gösterimizde okulumuzun tüm branşlarda gerçekleştirdikleri gösteriler yer almakta aynı zamanda birçok profesyonel ve dünyaca meşhur dansçılarda davet edilmektedir. Siz değerli velilerin de katılımı ile gerçekleşen yıl sonu gösterilerimiz tam bir şenlik havasında geçmektedir. Okulumuz aynı zamanda Ankara uluslar arası dans festivalini de organize etmektedir.

Herşeyden daha önemli ‘Miniklerimiz’ ; Peki ya size düşen ?

Değerli veliler; Miniklerimizi dansla buluşturmak adına biz üzerimize düşen her şeyi fazlası ile yapacağız, peki ya siz? Öncelikle birkaç konuya değinmekte fayda var.

Bale; Çocuğunuz için klasik bale eğitimi aldırmak istiyorsanız bilmeniz gereken en önemli şeyin sürecin diğer dans türlerine göre daha uzun olduğudur. Detaylı bilgileri konservatuar eğitimli eğitmenlerimizden alabilirsiniz. Her veli kısa zamanda sonuç görmek ister. Özellikle dans konusunda bu çok daha fazla beklenmektedir. Ancak klasik bale eğitimi süreci uzun olduğundan sonuç alınması da bir o kadar uzamaktadır. Bu yüzden yöneldiğimiz dans bale ise sizlerden beklediğimiz, ısrarlı, sabırlı ve bilinçli olmanızdır. Çocuklar belli bir dönem sonra sıkıldıklarını yorulduklarını sevmediklerini vb. şeyleri sizlere söyleyeceklerdir. Bu süreçte onların enerjisini sizlerle birlikte beraberce yükseltmemiz gerekmektedir. Özellikle 3-6 yaş grubunda bu anlatılanlar sıkça yaşanmaktadır. Derslere devamlılık bu bağlamda son derece önemlidir. Onların enerjisini yükseltecek sayısız yol bizlerde mevcuttur. Sizlerden istenen çocuklarınızı bu konuda güdüleyerek arkalarında durmanız ve sanatın en güzel türü olan dansa teşvik etmenizdir. Bu sayede çocuklarınız sayamayacağımız kadar çok yönden gelişeceklerdir. Bu sayede süreç çocuklarınızın eğitim hayatına da yansıyacak kişilik gelişimleri ve derslerde ki başarılarını da etkileyecektir.

Hip Hop; Özellikle 5-6 yaş ve üzeri çocukların ısrarla istedikleri hip hop dansı, gerçek anlamda fiziksel aktivite ve spordur. Son derece hareketli ve eğlenceli olan bu dans her çocuk tarafından kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Yine de hangi dans türünü seçeceğimize beraber karar vermemiz gerektiğini unutmayınız. Biz çocuklarınızın motorik özelliklerini göz önünde bulundurarak sizlere bu konuda her zaman yardım edeceğiz. Çocuğunuz hip hop yapıyorsa eğlendiği mutlu olduğu kesindir.

Latin dansları; 6 yaş ve üzeri çocuklar için önerilen Latin danslarının her türünün eğitimi okulumuzda mevcuttur. Neredeyse tüm Latin dansları partnerli danslardır. Dolayısıyla partner olmadan bu programların eğitimini almak doğru bir yaklaşım olmayabilir. Bizler Latin dansı seçen çocuklarımızın öncelikle 3 ay temel eğitimden geçirdikten sonra partneri ile çalışmaya başlatmaktayız. Partner seçimi birçok özellik göz önünde bulundurarak tarafımızdan yapılır. Elbette sizlerin tanıdıkları veya partner adayları olursa bunlarda dikkate alınmaktadır. Partnerli çalışmalar neticesinde çocuklarımıza sporcu lisansı çıkartarak müsabakalarda yarıştırmak mümkündür. Sayamayacağımız kadar çok faydası olan Latin dansları en çok önerdiğimiz danslar arasındadır.

Jazz Dans-Modern Dans; Okulumuz bünyesinde eğitimleri devam etmektedir. Bu dans türü bazı temel gereksinimlere ihtiyaç duymaktadır. Yeni başlayacak gruplara katılım için eğitmenler sizleri yönlendirecektir. Bireysel yapılan bu dans görsel olarak çok dolu ve güzeldir. Yıl sonu gösterilerimizde de yer verdiğimiz türlerden olan Jazz dans bale tekniklerini hip hop dansının eğlenceli yönü ile birleştiren önemli bir dans türüdür.

Sonuç olarak siz değerli veliler çocuklarımızı dansa yönelttiğiniz için zaten şu an bir adım öndesiniz. Bizlerle birlikte güzel anılar biriktirme yolunda ilk adımı attınız. Ancak önemli olan tek şeyin; SÜREKLİLİK ve İSTİKRAR olduğunu unutmayınız. Sizlerin desteği ile miniklerimiz çok güzel işlere imza atacaklardır. Her durumda onları dersler konusunda motive dip enerjilerini üst seviyede tutmalıyız. Böylelikle çok hızlı dagılan dikkat ve algılarını uzun süre aynı noktada toplayarak sonuç alabiliriz.

Yeni sezonda Crypto Dans Akademi bünyesinde keyifli bir yıl geçirmek dileği ile;

Saygılarımızla

Miniklerimiz Hayata Dansla; Dansa Bizimle Başlasın...

PEKİ YA YETİŞKİNLER ?

YETİŞKİNLER İÇİN BALE DERSLERİ BAŞLIYOR !

Hep istediniz ama bir türlü olmadı,
İzlediniz ve hep iç geçirdiniz,
Her bale gösterisine gittiniz,
Çok geç kaldım diye düşündünüz,
vs vs...

İşte size bulunmaz fırsat, KONSERVATUAR eğitmenleri ile sizlere özel bir program hazırladık. Streching, point teknikleri, kas farkındalığı programları, bölgesel vücut kullanımı, dans teknikleri ve daha birçoğu !

18-40 Yaş arası herkesin katılabildiği yetişkinler için bale derslerimiz

********************************
17 EYLUL PAZAR ve Her PAZAR
18:00 'de

********************************

sizlerle gelin ilk derse katılın. Sanatın en güzel dalına ait bu çalışmayı sakın kaçırmayın, sadece tanıdıklarınız çocuklarınız değil, sizlerde bale yapmanın keyfine varın.

Crypto Dans Akademi YİNE FARKLI; YİNE ÖNCÜ !

BAŞKA HİÇBİR YERDE BULAMAYACAĞINIZ YETİŞKİN BALE derslerimize bekliyoruz. Hem de İLK DERS ÜCRETSİZ !!

Davetlisiniz

Crypto Dans Akademi ve Spor Kulübü 
0312 215 11 05 / 0530 416 05 95
www.cryptodans.com
7.cad Eski 27 Yeni 70:Sok 3/A Bahçelievler

Bilgi;

TDSF-GSGM 
Crypto Dans Akademi ve Spor Kulübü 
0312 215 11 05
0530 416 05 95
www.cryptodans.com
7.Cad Eski 27 Yeni 70.Sok 3/A Bahçelievler


Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!