Bachata

BACHATA' NIN ANKARA'DAKİ ADRESİ !

Dansa yeni başlamak istiyorsunuz ama hangisi ile başlayacağınıza karar veremediyseniz Bachata bir diğer  doğru tercih. Başlangıç olarak;Haftada 1 gün ders + 1 gün Stüdyo Pratik + 1 gün Latin Gecesi

CRYPTO DANS BACHATA 'da EN DOĞRU TERCİH !

Salsa & Bachata ; Dansa yeni başlamak istiyorsunuz ama hangisi ile başlayacağınıza karar veremediyseniz Bachata doğru tercih. Nasıl mı? Hemen iletişime geçin ve

ÜCRETSİZ TANITIM  DERSLERİMİZE katılın. Eşli katılım zorunlu DEĞİLDİR ! 

BACHATA KAMPI (8 HAFTA) BAŞLIYOR ! 

İstediniz, beklediniz. İŞTE ŞİMDİ BAŞLIYORUZ!
*******************************
3 KASIM CUMA ve
Her CUMA
21:15
*******************************
Dopdolu muhtesem bir sınıf sizleri bekliyor .'SENSUAL BACHATA CAMP' (8 Hafta) ! Bachata seviyeniz ne olursa olsun tam kapalı ve yarı kapalı Sensual bachataya ait en güzel figürleri vücut formasyonlarını en doğru eğitim ile öğrenmek elinizde. Hemde Türkiye'nin en önemli eğitmenleri Berkan KAYMAZ & Gülden MELEK eşliğinde !
Davetlisiniz !

Crypto Dans Ankara'nın Salsa Branşında Tescilli En BAŞARILI okuludur. 2012-2014 Yılları arasında Üst Üste 2 KEZ TÜRKİYE DANS SPORLARI FEDERASYONU, KULÜPLERARASI SALSA ŞAMPİYONLUĞUNU kazanmıştır! Bununla birlikte sayısız dansçı sporcu antrenör ve hakem yetiştirmiştir. Ayrıca Kurucusu Berkan KAYMAZ uzun süre TDSF SALSA TEKNİK KURUL BAŞKANLIĞI yapmış ve halen TDSF SALSA Dış İlişkiler Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Ayrıca TDSF Salsa EL Kitabı 'nında yazarıdır. Ülkemizi Yurt dışında da başarı ile halen temsil etmekte yetiştirdiği her yaştan herkese dansı sevdirmektedir. Ankara Uluslararası Salsa Festivali de Crypto Dans ve Berkan Kaymaz Tarafından Düzenlenmektedir.

İmkanı ve eşi bulunmaz sosyal paylaşım imkanı ile Bachata günümüzün en popüler Latin dansı olarak sizi çağırıyor. Hemen iletişime geçin ve ÜCRETSİZ TANITIM DERSLERİMİZE katılın.

Eşli katılım zorunlu DEĞİLDİR !

Hayata Dansla Dansa Bizimle Başlayın !

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!